Naujienos

kun. J.Antanavičiaus knygos pristatymas

http://Panevėžio apskrities Gabrielės Pektevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos. Prisegu nuorodą šiandienos knygos pristatymui. https://www.youtube.com/watch?v=1PrsL31xOe0 Nuoroda į Panevėžio apskrities Gabrielės Pektevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos organizuotą  kun. Juozapo Antanavičiaus knygos „Seno kunigo pasakojimai“ pristatymą: https://www.youtube.com/watch?v=1PrsL31xOe0
Sveikinimas

Sveikinimas

Mieli Šv. Juozapo globos namų bendruomenės nariai, Sveikindamas šios šventės proga noriu kartoti su tūkstančiais krikščionių pasaulyje, kad Kristus prisikėlė – iš tiesų prisikėlė.  Viltis, kylanti iš Jėzaus prisikėlimo, įgalina mus eiti per gyvenimą, priimti negandas ir iššūkius, gyventi iš visos širdies….  Ramybės ir tikro džiaugsmo, vilties ir meilės Jums ir jūsų artimiesiems.  Su Velykiniu džiaugsmu…  Direktorius                                                 Patrikas Skrudupis  
Velykinė puokštė

Velykinė puokštė

2021-04-02 Dėkojame gėlių salonui „Juoda orchidėja“ už šventinę puokštę  šv. Velykų proga.
Ruošiame margučius

Ruošiame margučius

2021-03-31 Šiandien pradėjome ruošti margučius didžiajai pavasario šventei – Šv.Velykoms.
Dovanotos knygos

Dovanotos knygos

2021-03-26 Šiandien nuo UAB Sanofi-Aventis Lietuva  gavome puikią dovaną – mūsų namų biblioteką papildė 20 naujų knygų. Dėkojame įmonei už rūpestį ir nuostabią dovaną!
Užsiėmimai

Užsiėmimai

2021-03-16 Mūsų kasdienė veikla – sportas ir popietės mažomis grupelėmis.    
Bingo

Bingo

2021-03-10 Mūsų gyventojai po ilgos pertraukos ir vėl prisiminė smagų stalo žaidimą Bingo.
Dovanėlės moterims

Dovanėlės moterims

2021-03-08 Tarptautine moters dienos proga mūsų namų gyventojas sveikino ir  saldžiomis tulpėmis apdovanojo  Panevėžio socialinių paslaugų centro bendruomeninių vaikų globos namų „Svajonė“ globotiniai. O mūsų namų vyrai sveikino visas globos namuose gyvenančias ir dirbančias moteris. Dėkojame visiems už sveikinimus ir šventiškai nuteikiančius gėlių žiedus.
Užsiėmimai

Užsiėmimai

2021-03-09 Mūsų namų gyventojai noriai dalyvauja įvairiose veiklose
Popietė

Popietė

2021-03-05 Dėl karantino apribojimų, gyventojų užimtumo veiklos mūsų namuose organizuojamos mažomis grupelėmis, išlaikant atstumus.
Kazimierinės

Kazimierinės

2021-03-04 Minėdami Lietuvos globėjo Šv. Kazimiero dieną sveikiname visus Kaziukus ir Kazytes. Ta proga  mūsų namų gyventojai buvo apdovanoti tradiciniais Kaziuko mugės riestainiais.
Pavasarėja

Pavasarėja

2021-03-01 Pirmąją pavasario dieną nušvitusi saulė  sukvietė gyventojus į kiemą pasidžiaugti bundančia gamta.
Šuns terapija

Šuns terapija

2021-02-19 Šiandien mūsų gyventojus aplankė šuo Aras, suteikdamas visiems džiaugsmo ir gerų emocijų.
Ligonių diena

Ligonių diena

2021-02-11 Ši diena pažymima kaip 29-osios Pasaulinės ligonių dienos minėjimas bei Lurdo Švč. Mergelės Marijos liturginio minėjimo diena. Minint šią dieną mūsų namų gyventojus aplankė sielovadininkas kun. Jonas, suteikdamas jiems ligonių sakramentą. Pasaulinės ligonių dienos proga gyventojus vaišino Rimi Ryo atstovai. Dėkojame Rimi tinklui, kuris mus „šefuoja“ jau ne vienerius metus.  
Pakartotinis skiepijimas

Pakartotinis skiepijimas

2021-02-03 Šiandien mūsų namų gyventojai ir darbuotojai, kurie nesirgo Covid-19 liga ir neturi antikūnų buvo skiepijami antrąja vakcina.
Covid-19 vakcina mūsų įstaigoje

Covid-19 vakcina mūsų įstaigoje

2021-01-13 Šiandien Covid-19 vakcina pasiekė ir mūsų namus. Panevėžio miesto poliklinika organizavo skiepijimą visiems norintiems Covid-19 liga nesirgusiems gyventojams (15) ir darbuotojams (27). Tai diena, kuri mums visiems suteikė viltį greitu metu grįžti į ankstesnį gyvenimo ritmą: organizuoti grupines užimtumo veiklas, susitikti su artimaisiais.
Suformuoti šventiniai maisto paketai

Suformuoti šventiniai maisto paketai

2020-12-23 Šiandien baigti formuoti šventiniai maisto paketai labdaros valgyklos „Betliejus“ lankytojams. Kūčių dieną vyskupas Linas Vodopjanovas OFM  pasveikino visus susirinkusius, laimino ir kiekvienam linkėjo džiugių šv. Kalėdų. Dėkojame visiems prisidėjusiems prie gausaus paketo, skirto šventiniam labdaros valgyklos „Betliejus“ lankytojų stalui, sudarymo: UAB Rimi Lietuva (E. Žaliukas ir M. Leliukas), UAB Ustukių malūnas, UAB Petro mėsinė, Tik pizza, A. Kisielius, UAB ...
Direktoriaus Patriko Skrudupio žodis šv. Juozapo globos namų bendruomenei

Direktoriaus Patriko Skrudupio žodis šv. Juozapo globos namų bendruomenei

Popiežius Pranciškus: „Artinkimės prie begalinio gėrio, kuris suspindo pasaulyje. Jokia pandemija, jokia krizė negali užgesinti šios šviesos. Įsileiskime ją į savo širdis ir ištieskime ranką tiems, kuriems labiausiai reikia pagalbos. Šitaip Dievas vėl gims mumyse ir tarp mūsų.“ Mieli Šv. Juozapo bendruomenės nariai ir visi kurie atsiliepiate į mūsų kvietimus ir prašymus, kurie savo  palaikymu ar supratimu padedate  mūsų bendruomenei išgyventi šį ...
Susidariusios aplinkybės pakeitė mūsų kasdienybę

Susidariusios aplinkybės pakeitė mūsų kasdienybę

Susidariusios aplinkybės pakeitė mūsų kasdienybę ir savijautą. Išgyvename sudėtingą laiką, kuomet COVID virusas pakeitė mūsų namų situaciją. Susirgus darbuotojams ypač dėkojame savanoriams, kolegoms iš kitų įstaigų, naujiems darbuotojams, kurie šiuo laiku mūsų namų gyventojams teikia nenutrūkstamas socialines, globos ir sveikatos paslaugas. Esame dėkingi visiems dirbantiems. Šiandien matome viltį dėka Jūsų pasiaukojimo! 9 sirgę gyventojai jau pasveiko, priemonės ir pagalba, žmonių ...
INFORMACIJA ARTIMIESIEMS

INFORMACIJA ARTIMIESIEMS

Informacija gyventojų artimiesiems: Nors  Covid – 19 liga neaplenkė mūsų bendruomenės, norime pasidžiaugti, jog šiuo metu sergančių neturime ir į laisvas vietas jau priimame naujai atvykstančius gyventojus. 2021 m. sausio 13 d. sulaukėme I-os , o 2021-02-03  antrosios vakcinos dozės nuo Covid-19. Panevėžio miesto poliklinika organizavo skiepijimą visų norinčių skiepytis globos namų darbuotojų bei gyventojų, kurie nesirgo Covid-19 liga. Dėl ...
Maisto banko akcija

Maisto banko akcija

2020-10-23-24 Dėkojame savanoriams, ateitininkams, J. Balčikonio ir K. Paltaroko, M. Karkos mokyklų moksleiviams ir jų mokytojams, kurie padėjo surinkti maisto produktus Panevėžio labdaros valgyklai „Betliejus“.
Neįgaliųjų gaminamos vėlinių puokštės

Neįgaliųjų gaminamos vėlinių puokštės

2020-10-22 Socialinės reabilitacijos neįgaliesiems projekto dalyviai  bei savanoriai gamino vėlinių puokštes, kurios vėlinių proga papuoš išėjusių mūsų namų gyventojų kapus.
„Gintarėlio“ dovanos

„Gintarėlio“ dovanos

2020-10-21 Šiandien mus aplankė Panevėžio lopšelio darželio „Gintarėlis“ auklėtiniai bei darbuotojai nešini rudens gėrybių pilnais krepšiais. Dėkojame jiems už surengtą akciją „Rudens dovanos senjorams“.
Dalyvaujame seimo rinkimuose

Dalyvaujame seimo rinkimuose

2020-10-08  bei 2020-10-22 Mūsų namų gyventojai dalyvavo išankstiniuose seimo rinkimuose.

Europos burės 2020

Europos burių 2020 nugalėtojo – BŠN pristatymas: https://we.tl/t-B8nVSHZeWf        
Rimi dovanos

Rimi dovanos

2020-10-01 Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga mūsų nuolatiniai draugai UAB Rimi Lietuva atstovai vaišino gyventojus saldumynais, o mūsų bendruomenės nariai šv. mišių metu dėkodami už gerus darbus meldėsi už misionierius, ypač tuos, kurie yra ir veikia šalia mūsų.
Vėl miške

Vėl miške

2020-09-30 Mes ir vėl miške
Arbatos popietė kieme

Arbatos popietė kieme

2020-09-29 Gyventojų arbatos popietė saulėtame rudenėjančiame mūsų kiemelyje
Švenčiame socialinio darbuotojo dieną

Švenčiame socialinio darbuotojo dieną

2020-09-28 Šventiniai sveikinimai socialinio darbuotojo dienos proga!
„Betliejaus“ lankytojų Išvyka į Šiluvą

„Betliejaus“ lankytojų Išvyka į Šiluvą

Panevėžio labdaros valgyklos „Betliejus“ lankytojai dalyvavo išvykoje – susitikime su Šiluvos bendruomene. Aplankė Šiluvos miestelį, garsiąją piligrimų pamėgtą bažnyčią, dalyvavo šv.mišiose, apžiūrėjo lankytinas vietas, nuvyko į Lyduvėnus prie garsaus ilgojo geležinkelio tilto, o grįždami per Ariogalą sustojo prie Ariogalos šaltinio pasistiprinti. Dvasiškai bei kultūriškai praturtėję keliautojai grįžo į Panevėžį.
Gamtoje su artimaisiais

Gamtoje su artimaisiais

2020-09-22 Šiandieninė socialinė akcija: mūsų namų gyventojus išvykoje lydi jų artimieji.
Miške

Miške

2020-09-21 Jau tradicija tampa šiltomis saulėtomis dienomis su gyventojais išvykti į mišką, grožėtis rudenėjančia gamta.
Europos burės 2020

Europos burės 2020

2020-09-17 Panevėžio miesto savivaldybės kompleksinių paslaugų šeimai projektas “Panevėžio miesto bendruomeniniai šeimos namai” kartu su partneriu VšĮ Šv.Juozapo globos namai buvo apdovanotas LR Finansų ministerijos “Europos burių 2020” apdovanojimuose už bendruomeniškumo skatinimą!
Išvyka į mišką

Išvyka į mišką

2020-09-16 Pasimėgauti saulėtomis dienomis, pasigrožėti gamta, atitrūkti nuo kasdienės aplinkos su gyventojų grupele vykome į mišką.
Žaliojoje

Žaliojoje

2020-09-01 Palydime gyventojus į Žaliąją girią pasidžiaugti saulėta rugsėjo pirmąja.  

Gyventojų lankymas ribojamas

2020-07-21 Nustačius COVID-19 užsikrėtimą Šv. Juozapo globos namuose mokomąją praktiką atliekančiai studentei,
Joninės

Joninės

2020-06-30 Priskinę pasakiško grožio lauko gėlių vardo dienos proga sveikiname Rasas, Jonus ir Janinas.
Švaros diena

Švaros diena

2020-06-18 Švaros diena: generalinis neįgaliųjų technikos plovimas.
Padėkos koncertas

Padėkos koncertas

2020-06-01 Šv. Juozapo globos namų kieme padėkos akciją darbuotojams surengė Tiltagalių kultūros centro Paliūniškio liaudiškos muzikos kapela „Kaimynai“. Ačiū Jiems už dovanotą nuotaikingą koncertą.
Ūkininko parama „Betliejui“

Ūkininko parama „Betliejui“

2020-05-22 Šiandien Panevėžio labdaros valgykla „Betliejus“ sulaukė ūkininko Algimanto Morkūno paramos daržovėmis, kurią pristatant dalyvavo žemės ūkio viceministras Petras Narkevičius bei žemės ūkio ministro patarėja visuomenei Regina Radvilienė. Dėkojame visiems už rūpestį pažeidžiamiausiais bendruomenės nariais.
Miške

Miške

2020-05-21 Gyventojų pasivaikščiojimas miške.
Popietė kieme

Popietė kieme

2020-05-08 Gyventojų popietė kieme  
Puošiame kiemą

Puošiame kiemą

2020-04-28 Po išvykos į mišką papuošėme kiemo gėlynus natūraliomis medžio žievėmis.
Darbuotojams atlikti tyrimai

Darbuotojams atlikti tyrimai

2020m. balandžio 24-25 dienomis visiems mūsų globos namų darbuotojams  pakartotinai atlikti prevenciniai tyrimai Covid-19 infekcijai diagnozuoti. Šiandien galime tik pasidžiaugti, jog visi darbuotojai yra sveiki, gauti visi neigiami tyrimų  rezultatai.
Rotaract klubo parama dezinfekciniu skysčiu

Rotaract klubo parama dezinfekciniu skysčiu

2020-04-21 Dėkojame Rotaract klubo narėms Aušrinei Tidikytei bei Kornelijai Stoškutei, perdavusioms mūsų globos namams dezinfekcinio skysčio. https://www.facebook.com/PanevezioRotaract/?__tn__=%2Cd%2CP-R&eid=ARAdlEt94Q0ga6_n_GHrArFpMd6kVXHJuz8FCKZ_sHGJCY6wRa35gCebv7C0m2SOY46vQtVtTxJw-fPo
Dėkojame už apsaugos priemones

Dėkojame už apsaugos priemones

2020-04-10 Nuoširdžiai dėkojame kun. Rimantui Gudeliui bei Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmams ir  vadovui Visvaldui Matkevičiui už dovanotas asmens apsaugos priemones Šv. Juozapo globos namams.
Ruošiame margučius

Ruošiame margučius

2020-04-09 Griežto karantino metu nevykstant jokioms bendroms užimtumo veikloms, gyventojai kiaušinius marginimui ruošia individualiai su svogūnų lukštais, žolelėmis ir pan.
Naujas projektas

Naujas projektas

IŠ EUROPOS SĄJUNGOS STRUKTŪRINIŲ FONDŲ LĖŠŲ BENDRAI FINANSUOJAMAS PROJEKTAS „SOCIALINĖS PRIEŽIŪROS PASLAUGOS ŠV. JUOZAPO GLOBOS NAMŲ LABDAROS VALGYKLOS „BETLIEJUS“ LANKYTOJAMS“, NR.08.6.1-ESFA-T-927-01-0099
Dovanotos gėlės

Dovanotos gėlės

2020-03-23 Gėlių salonas „Gėlių pasaulis“ papuošė mūsų namus margais gėlių puokštėmis, o salonas „Juoda orchidėja“ – žydinčiomis azalijomis. Ačiū Jums už dovanas.
Juozapinės

Juozapinės

2020-03-19 Minėdami mūsų namų globėjo Šv. Juozapo dieną, atnaujintoje koplyčioje buvo aukojamos šv.mišios, kuriose gyventojai nedalyvavo. Po šv. mišių buvo pristatytas Lietuvos vyskupų konferencijos kreipimasis į tikinčiuosius
Ave Vita ir užgavėnės

Ave Vita ir užgavėnės

2020-02-25 Užgavėnių šventėje dalyvavo Panevėžio neįgaliųjų draugijos „Ave Vita“ ansamblis, persirengėliai vaikščiojo po gyventojų kambarius, vaišino juos blynais.
Šarma

Šarma

2020-02-18 Šiandien mums koncertą dovanojo Šilagalio kultūros centro ansamblio „Šarma“ kolektyvas, vadovaujamas  J. Mališausko. Po pietų salėje prie arbatos puodelio visų laukė mūsų namų savanoriai.
Širdelės šv. Valentino dienai

Širdelės šv. Valentino dienai

2020-02-13 Šv. Velentino dienos proga mūsų savanoriai talkininkavo kepant, dekoruojant ir vaišinant visus gardžiomis vaflinėmis širdelėmis.
Aksominis ruduo

Aksominis ruduo

2020-02-13 Šiandien mūsų namuose su nuotaikinga koncertine programa svečiavosi vokalinis ansamblis „Aksominis ruduo“, vad. Vidmantas Kokalas.
Svečiuose JD centre

Svečiuose JD centre

2020-02-12 Šiandien, savanorių vadovės Monikos Gribauskaitės kvietimu svečiavomės Panevėžio jaunuolių dienos centre, kuriame buvome vaišinami kava, arbata, pana kota, išbandėme relaksacinį kambarį.
Bingo su JDC jaunuoliais

Bingo su JDC jaunuoliais

2020-02-10 Žaidžiame Bingo su Panevėžio jaunuolių dienos centro lankytojais.
Sveikiname vienuoles

Sveikiname vienuoles

2020-02-02 Po šv.mišių sveikinome mūsų globos namuose dirbančias vienuoles,prisimindami sekmadienį paminėtą Pašvęstojo gyvenimo dieną.  
Šv.Agota

Šv.Agota

2020-02-05 Mūsų gyventojai dalyvavo Šv.Agotos atlaidų šventėje Panevėžio Šv.Petro ir Povilo bažnyčioje.  
Karių socialinė veikla

Karių socialinė veikla

2020-01-31 Karaliaus Mindaugo husarų bataliono karių socialinė veikla mūsų globos namuose.
Pajauta

Pajauta

2020-01-29 Švenčiant gyventojos Irenos jubiliejų sveikinti jubiliatės atvyko Panevėžio aklųjų centro folkloro  ansamblis „Pajauta“ su muzikine programa.
Arbatos popietė su Rimi

Arbatos popietė su Rimi

2020-01-28 Į tradicinę mūsų namų gyventojų arbatos popietę įsitraukė prekybos centro Rimi atstovai, kurie aktyviai dalyvauja socialinėje veikloje, prisidėdami tenkinant gyventojų socialinius poreikius, aprūpindami juos arbata, skanumynais.          
Krekenavoj

Krekenavoj

2020-01-15 Krekenavos koplyčioje po šv. mišių.  
GPM parama

GPM parama

Sumokėto gyventojų pajamų mokesčio GPM dalies iki 1,2%  parama (anksčiau buvo 2 proc.) – VšĮ Šv. Juozapo globos namams!  Mieli darbuotojai, giminaičiai, artimieji,  Kviečiame visus dirbančius prisidėti prie mūsų įstaigos paramos, skiriant savo sumokėto pajamų mokesčio dalį VšĮ Šv. Juozapo globos namams. 2019 m. buvo gauta 1775,08 Eur.  Jūsų skirta parama yra be galo reikalinga darbuotojų komandos formavimui, palaikymui bei dvasiniam ...
Aklųjų bibliotekos skaitiniai

Aklųjų bibliotekos skaitiniai

2020-01-14 Šiandien į arbatos popietę atvyko Lietuvos aklųjų bibliotekos Panevėžio filialo darbuotoja Asta, kuri skaitė aklųjų poeziją.  
Kavinėje

Kavinėje

2020-01-09 Įsibėgėjus remonto darbams, vis dažniau gyventojų užimtumo veiklas paįvairiname trumpomis išvykomis už globos namų ribų. Šiandien vykome į miesto parką, apsilankėme jaukioje kavinukėje.
„Lunkelės“ koncertas

„Lunkelės“ koncertas

2020-01-07 Dėkojame Bernatonių folkloriniam ansambliui „Lunkela“, vadovė Rėda Manikienė, už nuotaikingą šventinį koncertą.  
L.d. „Žibutė“ sveikinimai

L.d. „Žibutė“ sveikinimai

2020-01-06 Dėkojame Panevėžio lopšelio- darželio „Žibutė“ vaikams bei auklėtojoms Aušrai Žaromskienei ir Ingai Zelionkienei už sveikinimus Trijų Karalių proga.
Vaikystės Sodo bendruomenės dovanos

Vaikystės Sodo bendruomenės dovanos

2020-01-06 Dėkojame Vaikystės Sodo, Kazio Ūdros Sodelio vaikams ir visai bendruomenei už dovanas ir sveikinimus Trijų Karalių proga mūsų namų gyventojams.
Prie miesto eglės

Prie miesto eglės

2020-01-02 Mūsų namų savanoriai gyventojams suorganizavo Bingo žaidimą, o po pietų vykome į miesto centrą pasigrožėti šventinėmis dekoracijomis.  
Palydime metus

Palydime metus

2019-12-31 Išlydime senuosius su dainomis, linkėjimais ateinantiems metams ir taure vaikiško šampano.
Kūčios globos namuose

Kūčios globos namuose

2019-12-24 Kūčios globos namuose
Kūčios parapijos namuose

Kūčios parapijos namuose

2019-12-24 Panevėžio labdaros valgyklos „Betliejus“ lankytojai prie kūčių stalo rinkosi į Kristaus Karaliaus Katedros parapijos salę, kur visų laukė parapijiečių ir savanorių paruoštas kūčių stalas.
Darželio „Puriena“ dovanėlės

Darželio „Puriena“ dovanėlės

2019-12-23 Panevėžio lopšelio darželio „Puriena“ bendruomenės dovanos Panevėžio labdaros valgyklos „Betliejus“ lankytojams.
4-oji advento žvakė

4-oji advento žvakė

2019-12-23 Uždegta ketvirtoji advento žvakė mūsų globos namuose.
Pal. T. Matulionio palaikai globos namuose

Pal. T. Matulionio palaikai globos namuose

2019-12-23 Palaimintojo Teofiliaus Matulionio palaikai – sarkofagas – prieš išvykstant iš Panevėžio sustojo mūsų globos namų kieme, kad visi norintys galėtų prieiti ir pasimelsti.
„Minties“ gimnazijos dovanos

„Minties“ gimnazijos dovanos

2019-12-20 Dėkojame Panevėžio „Minties“ gimnazijos moksleiviams už paramą labdaros valgyklos „Betliejus“ lankytojams.
Svečiuose „Vilties“ progimnazijos mokiniai

Svečiuose „Vilties“ progimnazijos mokiniai

2019-12-20 Šiandien mūsų namų gyventojus su saldžiomis dovanėlėmis bei muzikine programa aplankė Panevėžio „Vilties“ progimnazijos 7a klasės mokiniai ir mokytoja Ramunė Gimbutienė, kurie kartu su gyventojais. dalyvavo šv. mišiose.
Parama „Betliejaus“ valgyklos lankytojams

Parama „Betliejaus“ valgyklos lankytojams

2019-12-19 Dėkojame akcijos „Pasninko krepšys“ dalyviams – Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijos bendruomenei (koordinatorė mok. R.Ratkevičiūtė)  bei akcijos „Tikėjimas be gerų darbų negyvas“ dalyviams-  Panevėžio M.Rimkevičaitės profesinio rengimo centro mokinių tarybai (pirmininkė K.Baladziedaitė, kuratorė L.Masiliūnienė) už surinktus ir paaukotus maisto produktus Panevėžio labdaros valgyklos „Betliejus“ lankytojams.
Betliejaus kiemelis

Betliejaus kiemelis

2019-12-18 Dėkojame Karaliaus Mindaugo Husarų bataliono vadui Plk. ltn. Viliui Zagurskiui bei kariams už gardžią kareivišką košę ir šiltą arbatą ne tik Panevėžio labdaros valgyklos „Betliejus“ lankytojams, bet ir visiems šventės dalyviams, svečiams, kurie nepabūgo stipraus vėjo, o fotografui Raimundui Poviloniui už įamžintas akimirkas.

Muzikos mokyklos mokinių koncertas

2019-12-18 Dėkojame Panevėžio muzikos mokyklos mokiniams ir mokytojams už šventinį koncertą globos namų bendruomenei.
Namai pakvipo meduoliais

Namai pakvipo meduoliais

2019-12-17 Šiandien mūsų namai pakvipo meduoliais. Kepame ir ragaujame meduolinius sausainius, kūčiukus.
Trečioji advento žvakė

Trečioji advento žvakė

2019-12-16 Uždegta trečioji adventinė žvakė.
K.Paltaroko gimnazijos choro koncertas

K.Paltaroko gimnazijos choro koncertas

2019-12-16 Dėkojame Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijos mišriam chorui, bei vadovei J. Garbaliauskienei už šventinį koncertą mūsų bendruomenei.
Svečiuose Rimi atstovai

Svečiuose Rimi atstovai

2019-12-16 Mus aplankė prekybos centro „Rimi“ atstovai, susipažino su globos namų veikla, aptarė tolesnio bendradarbiavimo galimybes, padovanojo gyventojams arbatos ir saldumynų šventėms.  
Parama „Betliejaus“ lankytojams

Parama „Betliejaus“ lankytojams

2019-12-12 Dėkojame LR žemės ūkio viceministrui Petrui Narkevičiui, kuris inicijavo ir organizavo paramą žemės ūkio produktais Panevėžio labdaros valgyklos „Betliejus“ lankytojams. Nuoširdi padėka dalyvavusiems Kalėdinėje paramos akcijoje: žemės ūkio bendrovių asociacijos gen. direktoriui J.Sviderskiui, „Aukštikalnių sodai“ direktoriui A.Paškevičiui, UAB „Sodžiaus rytas“ direktoriui A.Morkūnui, ŽŪB „Agaro riešutas“ direktoriui P.Vainorui, ūkininkui G.Dominykui, UAB „Vitrama“ direktoriui R.Jakšiui. Akcijos metu labdaros valgyklos lankytojų maitinimui ...
Mikalausko menų gimnazijos koncertas

Mikalausko menų gimnazijos koncertas

2019-12-12 Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazijos mokinių šventinis koncertas – dovana mūsų namų gyventojams. Dėkojame organizatoriams mok. Liudmilai Ratkienei ir koncertmeisterei Zitai Liukpetrei.

Pajauta

2019-12-11 Svečiuose – Panevėžio aklųjų centro folkloro ansamblis „Pajauta“.
Svečiuose ateitininkai

Svečiuose ateitininkai

2019-12-10 Panevėžio ateitininkai mūsų namų gyventojams parašė laiškus ir susitiko su jais asmeniškai arbatos popietėje.  
Grožio diena

Grožio diena

2019-12-10 Dėkojame kirpėjoms – Monikai, Gabijai, Kristinai ir Skaistei bei Panevėžio profesinio rengimo centro profesinio mokymo skyriaus vedėjai Daivai, mokytojoms Gintarei, Laurai, Daliai bei mokinėms už dovanotą laiką – malonias grožio paslaugas mūsų namų gyventojams.
II advento žvakė

II advento žvakė

2019-12-09 Dėkojame Panevėžio motinų maldos grupelės narėms, kurios dalyvavo uždegant II-ąją advento žvakę mūsų namuose.  
Puošiame langus

Puošiame langus

2019-12-09 Kazimiero Paltaroko gimnazijos mokiniai, vad mok. J.Šidlauskienės,  papuošė mūsų namų langus karpytomis snaigėmis.
JDC pranešimai

JDC pranešimai

2019-12-9 Panevėžio jaunuolių dienos centro lankytojai Kotryna, Martyna, Donatas, padedant vadovei Virmantai, parengė ir skaitė pranešimus mūsų bendruomenei apie Dauno sindromą.    
Dovanotas šventinis koncertas

Dovanotas šventinis koncertas

2019-12-08 Dėkojame  viceministrui P. Narkevičiui,  projekto ,,Po mažą žingsnelį kartu“ dalyviams Evai ir Andriui, savanoriams, dainininkei Irenai , studijai ,,Saulės Mandala“ , organizacijai ,,Maisto Manija“ už dovanotą laiką ir šventinį koncertą mūsų namų gyventojams. Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/profile.php?id=100012340389903&__tn__=%2CdlC-R-R&eid=ARCleLcVGLy5pioz6j6-ERq_dSvr4Dy4R8bqCFNYvlGfjRJJ2VOxpDqpRgL5E13nirCPrB6g5SwjjWIB&hc_ref=ARTsakLqJwemBhF7CJk_yEK1Po5DpVMA2TeA9drtcR_0AduvLcQoyyteAKuQV1rTi7I  
Sveikiname sielovadininką

Sveikiname sielovadininką

2019-12-06 Sveikiname mūsų namų sielovadininką kun. Joną Morkvėną, minint kunigystės šventimų dieną.
JDC kalėdinėje mugėje

JDC kalėdinėje mugėje

2019-12-05 Dalyvavome Jaunuolių dienos centro organizuotoje kalėdinėje mugėje.
Svečiuose V-os gimnazijos moksleiviai

Svečiuose V-os gimnazijos moksleiviai

2019-12-05 Dėkojame Panevėžio V-os gimnazijos muzikos studijai, vadovei Rūtai Remenytei -Linkonei ir mok. Viktorijai Kasperiūnienei už nuotaikingą kalėdinį koncertą mūsų namų gyventojams.  
Ąžuolo progimnazijos dovanos

Ąžuolo progimnazijos dovanos

2019-12-14 Dėkojame Panevėžio „Ąžuolo“ progimnazijos mokiniams bei jų vadovams Jūratei Nemanienei, mokytojoms Valdonei Glebavičienei, Daivai Baubonienei, Kristinai Rapševičienei ir  Gretai Joniškienei  už nuotaikingą koncertą bei kalėdines dovanėles.
Neįgaliųjų diena

Neįgaliųjų diena

2019-12-03 Dalyvavome Tarptautinės neįgaliųjų dienos minėjimo šventėje kino centre „Garsas“, kurią organizavo Panevėžio miesto savivaldybė.
Adventinė popietė

Adventinė popietė

2019-12-02 Šiandien globos namuose vyko adventinė popietė darbuotojams – susitikimas su Nacionalinio vėžio instituto kapelionu kun. Algirdu Šimkumi, kuris ne tik pasidalino savo patirtimi, išgyvenimais, atradimais dirbant su ligoniais, senais žmonėmis, bet ir uždavė mums namų darbų su pamąstymais, kurie padės ruošiantis Šv.Kalėdų šventei.
Pirmoji žvakė

Pirmoji žvakė

2019-12-02 Šiandien mūsų globos namuose uždegta pirmoji adventinė žvakė.
Advento vainikas

Advento vainikas

2019-11-29 Dėkojame Panevėžio miškų urėdijai už dovanotas medžių šakas, kurios virto puošniais advento vainikais bei puokštėmis.
Kavinukėje

Kavinukėje

2019-11-28 Popietė kavinėje
Padėkos popietė savanoriams

Padėkos popietė savanoriams

2019-11-28 Padėkos popietė savanoriams, dalyvavusiems maisto banko akcijoje renkant maisto produktus Panevėžio labdaros valgyklai „Betliejus“.  
„Artrito“ ansamblio koncertas

„Artrito“ ansamblio koncertas

2019-11-27 Aukštaitijos regiono asociacijos „Artritas“ vokalinis ansamblis „Vakarė“, vadovaujamas Zitos Berdešienės, dovanojo koncertą mūsų namų gyventojams.
Dainų popietė

Dainų popietė

2019-11-26 Dainų popietė prie arbatos puodelio

Kalėdinių dekoracijų gamyba

2019-11-21 Neįgaliųjų projekto dalyviai pradėjo gaminti kalėdines dekoracijas.
Bingo

Bingo

2019-11-20 Prie mūsų bendruomenės prisijungė savanorė Dovilė, kuri šiandien vedė Bingo žaidimą.
Naujas stendas

Naujas stendas

2019-11-19 Panevėžio labdaros valgykla „Betliejus“ persikėlė į patalpas, esančias Šv.Juozapo globos namų kieme. Virš į ėjimo į pastatą pakabintas naujas informacinis stendas.  
Gražinamės

Gražinamės

2019-11-19 Panevėžio profesinio rengimo centro kirpėjų paslaugos mūsų namų gyventojams.
„Žvaigždutės“ dovanos

„Žvaigždutės“ dovanos

2019-11-15 Panevėžio lopšelio darželio „Žvaigždutė“ bendruomenė dalyvavo akcijoje „Darbščios rankos viską gali“ ir dovanojo mūsų namų gyventojams rankdarbių – skarelių, pirštinių, kojinių, liemenių, dekoracijų -kurie sušildė ir pradžiugino gyventojus.
Naujas kryžius Šilaičių kapinėse

Naujas kryžius Šilaičių kapinėse

2019-11-14 Šilaičių kapinėse pradėta tvarkyti  Šv.Juozapo globos namų kapinių teritorija: pastatytas kryžius, o atskiros kapavietės pažymėtos lentelėmis.

2019-11-14 LAP Panevėžio padalinio vyr. bibliotekininkė – atstovė regionams Asta Kregždytė mūsų namų gyventojams pristatė rašytoją J.Tumą Vaižgantą  ir jo kūrybą.
Skautės – savanorės

Skautės – savanorės

2019-11-12 Skautės Dovilė ir Marija susitiko su gyventojais arbatos popietėje.
Dovanotos chrizantemos

Dovanotos chrizantemos

2019-11-12 Dėkojame Angelei ir Tadui Čerkesams dovanojo mūsų namų bendruomenei ką tik pražydusias karališkas chrizantemas, kurios bus panaudotos puokščių gamybai.
Berčiūnų miškelyje

Berčiūnų miškelyje

2019-11-11 Gyventojų popietė Berčiūnų miškelyje
Svečiuose „Linelio“ vaikai

Svečiuose „Linelio“ vaikai

2019-11-07 Panevėžio regos centro „Linelis“ vaikai su auklėtojomis dovanojo gyventojams muzikinę programą bei pyragų.  
Pyragų šventė

Pyragų šventė

2019-11-06 Tarptautinės pyragų dienos proga gyventojus gardžiais pyragais vaišino Panevėžio Aušros progimnazijos mokiniai, Panevėžio miesto savivaldybės tarybos nariai, Panevėžio profesinio rengimo centro mokiniai. Panevėžio labdaros valgyklos „Betliejaus“ lankytojus pyragais vaišino UAB „Rimi Lietuva“ PC kolektyvas bei lopšelio darželio „Žvaigždutė“ bendruomenė.
Svečiuose „Skruzdėliukai“

Svečiuose „Skruzdėliukai“

2019-11-06 Šiandien globos namuose svečiavosi Panevėžio lopšelio darželio „Voveraitė“ „Skruzdėliukų“ grupės vaikai, vadovaujami auklėtojos Jolantos Morkūnienės, auklėtojos padėjėjos Ingridos Sadauskienės ir muzikos vadovės Orintos Stackevičienės, kurie padovanojo gyventojams muzikinį spektaklį „Kaip statyti“ bei savo kurtus atvirukus.
Rudens šukuosenos

Rudens šukuosenos

2019-11-05 Darganotą rudens dieną gyventojams nuotaiką praskaidrino Panevėžio profesinio rengimo centro kirpėjos.
Mišios už mirusius

Mišios už mirusius

2019-10-31 Šiandien šv.mišiose meldėmės už mirusius globos namų gyventojus bei artimuosius.  Po mišių atsisveikinome su studentėmis iš Turkijos.  
Svečiuose prof. Liudas Mažylis

Svečiuose prof. Liudas Mažylis

2019-10-30 Mūsų globos namuose svečiavosi europarlamentaras, Kauno Vytauto Didžiojo universiteto profesorius, politikos ir visuomenės veikėjas dr. Liudas Mažylis, kuris Vokietijos diplomatiniame archyve surado Vasario 16-osios Lietuvos Nepriklausomybės Akto originalą. Profesorius papasakojo susirinkusiems dokumento suradimo istoriją bei jos peripetijas, o atsisveikinant Akto kopiją dovanojo mūsų bendruomenei.
Maisto banko akcija

Maisto banko akcija

2019-10-25/26 Dėkojame maisto banko akcijoje dalyvavusiems V.Mikalausko menų gimnazijos, 5 gimnazijos mokiniams, Panevėžio krašto ateitininkams bei sutvirtinamiesiems iš įvairių Panevėžio mokyklų, jų mokytojams bei savanoriams, padėjusiems rinkti maisto produktus Panevėžio labdaros valgyklai „Betliejus“. Šios akcijos metu labdaros valgyklai paaukota 1275 vnt.  maisto produktų.
Vėlinių puokštės

Vėlinių puokštės

2019-10-28 Artėjant vėlinių dienai, padedant projekto 54+ savanorėms Ingridai ir Gitai, Neįgaliųjų projekto dalyviai, kuria vėlinių puokštes, kurias padėsime ant mirusių gyventojų kapų.  
Saugaus eismo mokymai

Saugaus eismo mokymai

2019-10-24 Šiandien Panevėžio apskrities policijos bendruomenės atstovės aplankė mūsų globos namus,  pravedė saugaus eismo mokymus, padovanojo atšvaitų, bendravo su gyventojais.
„Šarmos“ koncertas

„Šarmos“ koncertas

2019-10-22 Nuotaikingą koncertą mūsų namų gyventojams dovanojo Šilagalio kultūros centro kolektyvas“ Šarma“, vadovaujamas Jono Mališausko.
Minties gimnazijos mokinių protmušis

Minties gimnazijos mokinių protmušis

2019-10-21 Panevėžio Minties gimnazijos mokinių parlamentas , vad. mok. Jurgitos Skrebienės, organizavo protmūšį mūsų namų gyventojams.
JDC savanoriai

JDC savanoriai

2019-10-21 Vėl sulaukėme savanorių iš Panevėžio Jaunuolių dienos centro.
K.Paltaroko gimn. pradinukų akcija

K.Paltaroko gimn. pradinukų akcija

2019-10-11 Dėkojame Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijos pradinių klasių bendruomenėms už surinktas ir dovanotas rudens gėrybes labdaros valgyklai „Betliejus“.
Kirpėjos

Kirpėjos

2019-10-14 Dėkojame Panevėžio profesinio rengimo centro kirpėjoms už skirtą laiką globos namų gyventojams.  
Bendra malda

Bendra malda

2019-10-14 Į spalio mėn. rožinio maldą mūsų globos namuose įsijungė Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijos jaunieji ateitininkai, vadovaujami s. Kristinos.
Naujos „Betliejaus“ patalpos

Naujos „Betliejaus“ patalpos

2019-10-07 Pradėjus rekonstrukcijos darbus, Panevėžio labdaros valgykla „Betliejus“ persikėlė į naujas patalpas, esančias Šv. Juozapo globos namų kieme.
Išvyka į Kėdainius

Išvyka į Kėdainius

2019-10-02 Gyventojų išvyka į Kėdainius
Beržų progimnazijos pyragas

Beržų progimnazijos pyragas

2019-10-01 Minint Tarptautinę Pagyvenusių žmonių dieną, Panevėžio Beržų progimnazijos bendruomenė dovanojo mūsų namų gyventojams gardų didžiulį pyragą.
Socialinio darbuotojo diena

Socialinio darbuotojo diena

2019-09-27 Minėdami šv.Vincentą Paulietį, socialinio darbo pradininką, sveikiname visus socialinį darbą dirbančius su tarptautine Socialinio darbuotojo diena.
Penktadienio šv.mišios

Penktadienio šv.mišios

2019-09-27 Pradėjus remonto darbus mūsų globos namuose, laikinai į šv mišias renkamės kitoje aplinkoje.
Darbeliai salėje

Darbeliai salėje

2019-09-26 nuo rugsėjo mėn. neįgaliųjų projekto dalyviai dėl įstaigoje vykstančio remonto pakeitė veiklos aplinką – persikėlė į salę.
Rudenėjančiame miške

Rudenėjančiame miške

2019-09-26 Išvyka į rudenėjantį spalvingą mišką
Svečiuose

Svečiuose

2019-09-25 Aplankėme A. Bandzos socialinių paslaugų namus: bendravome su globos namų gyventojais, apžiūrėjome fotografijos parodą.
Silkės popietė

Silkės popietė

2019-09-24 Šią antradienio popietę Globos namų taryba aptarinėjo opius kasdienius klausimus, kiti gyventojai dainuodami mėgavosi silke, bulvėmis su lupenomis bei žemaitišku kastiniu.  
Prekybos centre

Prekybos centre

2019-09-19 Išvyka į prekybos centrą
Kelionė į Šiluvą

Kelionė į Šiluvą

2019-09-13 Šv. Juozapo globos namų bendruomenės išvyka į Šiluvą  
Apdovanojimas

Apdovanojimas

2019-09-12 Lietuvos užimtumo tarnyba įteikė partnerystės apdovanojimą Panevėžio regiono pagrindiniam užimtumo tarnybos partneriui – Šv. Juozapo globos namams.
Kunigystės jubiliejus

Kunigystės jubiliejus

2019-09-12 Sveikiname mūsų namų statytoją mons. Juozapą Antanavičių švenčiant garbingą kunigystės jubiliejų
Nauji akvariumo gyventojai

Nauji akvariumo gyventojai

2019-09-10 Kartu su studentais iš Turkijos vykome įsigyti naujų spalvotų akvariumo gyventojų.
Gyventojai prekybos centre

Gyventojai prekybos centre

2019-09-04 Gyventojų išvyka į prekybos centrą.
Ruošiamės remonto darbams

Ruošiamės remonto darbams

2019-08-21 Mūsų namų gyventojų visuotinio susirinkimo metu socialinės darbuotojos supažindino visus su Globos Namų Tarybos rinkimų rezultatais ir pristatė naujai išrinktos tarybos narius (gyventojus), kurie kitą savaitę rinksis į pirmąjį pasitarimą, rinks naują Globos namų tarybos pirmininką. Direktorius visiems priminė, jog artėja mūsų globos namų remonto darbai, pristatė darbų apimtis ir etapus. Iš anksto atsiprašome visų už laikinus nepatogumus.  
Žolinės atlaidai Krekenavoje

Žolinės atlaidai Krekenavoje

2019-08-16 Švenčiame žolinę, piknikaujame po atlaidų.
Karštas pyragas balkone

Karštas pyragas balkone

2019-08-07 Užimtumo specialistės Elenos bei savanorės Birutės dėka gyventojai vaišinosi šviežiu varškės pyragu, dainavo mėgiamas savo jaunystės dainas.  
Išvyka į Anykščius

Išvyka į Anykščius

2019-08-06 Gyventojų išvyka į Anykščius.
Išvyka į Pakruojo dvarą

Išvyka į Pakruojo dvarą

2019-07-31 Gyventojų ir savanorių išvyka: grožėjomės gėlėmis išpuoštu Pakruojo dvaro parku, aplankėme alpakų ūkį Medikonių kaime (Panevėžio raj.). Dėkojame alpakų šeimininkui Rolandui už svetingą, malonų priėmimą.
Aktyvūs savanorių pagalba

Aktyvūs savanorių pagalba

2019-07-29 Šiltą vasaros rytą jaunų savanorių iš Lietuvos, Turkijos bei Gruzijos dėka gyventojai užsiima aktyvia veikla kieme
Rankdarbiai bei kiti užsiėmimai

Rankdarbiai bei kiti užsiėmimai

2019-07-25 Projekto dalyvių užsiėmimai vasaros metu
Bistrampolio dvare

Bistrampolio dvare

2019-07-24 Gyventojų išvyka į Bistrampolio dvarą: grožimės aplinka ir maitiname danielius.
Turkijos pristatymas

Turkijos pristatymas

2019-07-23 Savanoriai iš Turkijos pristatė savo šalį, vaišino savo gamintais saldumynais.
Išvyka į girią

Išvyka į girią

2019-07-19 Gyventojų ir savanorių išvyka į girią.
Krekenava

Krekenava

2019-07-15 Išvyka į Krekenavą
Išvyka į Žaliąją

Išvyka į Žaliąją

2019-07-11 Gyventojų išvyka į Žaliąją girią.  
Gimtadienio popietė

Gimtadienio popietė

2019-07-09 Arbatos popietėje skambėjo sveikinimai ir linkėjimai mūsų namų gyventojai. Susipažinome su studentais iš Turkijos, kurie 3 mėn. atliks slaugos praktiką mūsų įstaigoje.
Grožio diena

Grožio diena

2019-07-08 Prie mūsų namų gyventojų gražinimo prisideda Panevėžio darbo rinkos mokymo centro kirpėjos.
Dienos stovyklos vaikai

Dienos stovyklos vaikai

2019-07-04 Šiandien pas mus apsilankė dienos stovyklos „Mano emocijų pasaulis“ vaikai, vadovė neuroedukatorė Rėda Makrickaitė – Grigaitienė.  
Išvyka į Kėdainius

Išvyka į Kėdainius

2019-07-03 Gyventojų išvyka į Kėdainius, ekskursija po senamiestį.
Arbatėlė

Arbatėlė

2019-07-02 Maironio poezija prie arbatos puodelio  
Prie upės

Prie upės

2019-07-01 Išvyka į Dembavą prie Nevėžio upės.
UAB „Hemlina“ dovana

UAB „Hemlina“ dovana

2019-07-01 Dėkojame UAB „Hemlina“ darbuotojams ir jų partneriams AB „Himla“ (Švedija) už suteiktą labdarą mūsų namų gyventojams.
Petrinės

Petrinės

2019-06-28 Sveikinimai kun. Petrui vardo dienos proga.
Sveikiname Jonus ir Janinas

Sveikiname Jonus ir Janinas

2019-06-21 Sveikiname mūsų globos namų kapelioną kun. Joną, gyventojus ir darbuotojus Jonus ir Janinas.
Piname vainikus Jonams ir Janinoms

Piname vainikus Jonams ir Janinoms

2019-06-21 Piname vainikus Jonams ir Janinoms.
Piknikas

Piknikas

2019-06-20 mūsų globos namų kiemelyje skambėjo Šilagalio kultūros centro kolektyvas“ Šarma“, vadovaujamas Jono Mališausko dainos. Ir jau tradicija tapęs kiekvieną vasarą organizuojamas piknikas, kepti ant laužo dešreles, mėgautis vasariška šiluma ir saldžiomis braškėmis.
Popiečio arbatėlė

Popiečio arbatėlė

2019-06-18 Vasaros popietės arbatėlė.  
Pasivaikščiojimas Berčiūnuose

Pasivaikščiojimas Berčiūnuose

2019-06-17 mūsų globos namų gyventojai vyko į Berčiūnus pasivaikščioti  ir gamta pasigrožėti.  
Poezija balkone

Poezija balkone

2019-06-13 Poezija mūsų globos namų balkone – Jono Strelkūno poezijos pristatyme dalyvavo Panevėžio aklųjų bibliotekos darbuotoja Nijolė.
Vasariška popietė

Vasariška popietė

2019-06-11 Vasaros popietėje vaišinomės savanorės Birutės keptu pyragu, gaiviaisiais gėrimais, vaisiais, klausėmės poezijos.
Gaivinamės vandeniu

Gaivinamės vandeniu

2019-06-11 Nuo varginančios kaitros gaivinamės vėsiu vandeniu: laistome ne tik augalus, bet ir savo kojas.
Gyventojų susirinkimas

Gyventojų susirinkimas

2019-06-10 Šiandien vyko visuotinis gyventojų susirinkimas, kuriame buvo keliami opiausi gyventojams klausimai. Direktorius pristatė įstaigos artimiausius planus, vykdomus darbus. Gyventojai siūlė kandidatus į globos namų tarybą.
Šachmatai

Šachmatai

2019-06-07 Savanorių dėka mokomės žaisti šachmatais.
Darbiečių dovana

Darbiečių dovana

2019-06-03 Darbo partijos Panevėžio skyriaus atstovai dovanojo augalų mūsų namų aplinkai papuošti.
Beržų progimnazijos moksleiviai

Beržų progimnazijos moksleiviai

2019-05-29 Nuotaikingą koncertą gyventojams dovanojo Panevėžio Beržų progimnazijos skudutininkų ansamblis „Dudutis“ ir folkšoko būrelis, vadovaujami muzikos mok. Rasos Jurkienės.  
Poezija prie arbatos

Poezija prie arbatos

2019-05-28 Gyventojų poezijos popietė prie arbatos puodelio.
Sidabrinė gija

Sidabrinė gija

2019-05-28 Svečiuose Panevėžio miesto pagyvenusių žmonių bendrijos vokalinis ansamblis „Sidabrinė gija“, vad. Danutė Aleliūnienė.
Savanorė Liza

Savanorė Liza

2019-05-23 Šiandien padėkojome savanorei Lisai Vanden Abbeele iš Olandijos, kuri išvyksta tęsti studijų gimtoje šalyje.
Mojava Karsakiškyje

Mojava Karsakiškyje

2019-05-22 Mūsų namų sielovadininkas kun. Jonas Morkvėnas pakvietė gyventojus į šv. mišias ir mojavą Karsakiškyje. Vasariškai karštą popietę kun. Jonas visus vaišino braškėmis ir ledais.
Mojava

Mojava

2019-05-20 Visą gegužės mėnesį skiriame Švč. Mergelės Marijos garbei – renkamės į Mojavą – gegužines pamaldas.
Aviva darbuotojų akcija

Aviva darbuotojų akcija

2019-05-16  „Aviva Lietuva“ darbuotojai jau ne pirmus metus rengia socialinę akciją mūsų globos namuose – padovanojo augalų daigų, juos sodino, gražino aplinką. Dėkojame už bendrystę, buvimą kartu ir dovanotą laiką.
Burbiškio dvare

Burbiškio dvare

2019-05-14 Savanorių padedami lankėmės Burbiškio dvare, grožėjomės margaspalvių tulpių žiedais.
EQUASS sertifikatų įteikimas

EQUASS sertifikatų įteikimas

2019-05-09 Mykolo Romerio universitete LR SAD ministras L.Kukuraitis įteikė EQUASS Assurance sertifikatus 19-ai pilotinių Lietuvos socialinių paslaugų įstaigų. Tame tarpe ir VšĮ Šv. Juozapo globos namams.
Popietė kiemelyje

Popietė kiemelyje

2019-05-09 Popietė prie arbatos kiemelyje.
Naujamiesčio moksleivių koncertas

Naujamiesčio moksleivių koncertas

2019-05-09 Svečiuose Panevėžio rajono Naujamiesčio skyriaus moksleivių choras (vad. Jecinta Garbaliauskienė) bei akordeonistų ansamblis (vad. Janina Mikalkevičienė).  
Išankstiniai rinkimai

Išankstiniai rinkimai

2019-05-08 Dalyvaujame išankstiniuose balsavimuose renkant šalies prezidentą.
Rankdarbiai

Rankdarbiai

2019-04-30 Pavasariniai rankdarbiai su Panevėžio Jaunuolių dienos centro savanoriais.
„Šviesos“ vaikai

„Šviesos“ vaikai

2019-04-29 Mūsų namus aplankė Panevėžio „Šviesos“ specialiojo ugdymo centro lankytojai su menine programa ir dovanėlėmis.
Baigėsi anglų kalbos mokymai

Baigėsi anglų kalbos mokymai

2019-04-25 Anglų kalbos kursus sėkmingai baigė 10 projekto 54+ dalyvių.
Arbata kieme

Arbata kieme

2019-04-25 Atšilus orams arbatėle maloniau mėgautis kieme.
Sidabrinė linija

Sidabrinė linija

2019-04-23 „Sidabrinės linijos“ pristatymas mūsų namų bendruomenei.
Šv.Velykos

Šv.Velykos

2019-04-22 Šv. Velykų rytas mūsų globos namuose

Kryžiaus kelias Berčiūnuose

2019-04-19 Dalyvavome Didžiojo Penktadienio kryžiaus kelyje Berčiūnuose.
Radijo stotis XFM

Radijo stotis XFM

2019-04-18 Artėjant Šv. Velykoms mūsų bendruomenę sveikino, krikščioniškas giesmes dovanojo giesmių autorius, aktorius Arnoldas Jalianiauskas. Radijo stoties XFM vadovas Remigijus Jucevičius perdavė Misionieriško labdaros fondo „Šviesa rytuose“ Vokietijos senjorų dovanas mūsų namų gyventojams.
K.Paltaroko gimnazijos akcija

K.Paltaroko gimnazijos akcija

2019-04-18 Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijos bendruomenės akcija „Pasninko krepšys“, skirta Panevėžio labdaros valgyklos „Betliejus“ lankytojams.
Lipniūno progimnazijos mokiniai

Lipniūno progimnazijos mokiniai

2019-04-18 Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijos mokiniai lankėsi mūsų globos namuose, apdovanojo gyventojus dovanėlėmis, padėjo rišti margučius.  
L/d „Gintarėlis“ gerumo akcija

L/d „Gintarėlis“ gerumo akcija

2019-04-16 Panevėžio l/d „Gintarėlis“ organizavo gavėnios gerumo akciją „Pasidalink su kitu“. Esame dėkingi už šventines dovanas Panevėžio labdaros valgyklos „Betliejus“ lankytojams.
Uliūnų cepelinai

Uliūnų cepelinai

2019-04-11 Išvyka į Uliūnų kavinę skanauti didžiųjų cepelinų.
Parodos atidarymas

Parodos atidarymas

2019-04-10 Šiandien globos namuose sulaukėme svečių iš Lietuvos Parkinsono ligos draugijos – LPLD Panevėžio skyriaus. Dailininkė Rūta Grybienė pristatė pavasariu dvelkiančią tapybos parodą “ Spalvų kalba“. Nuoširdus ačiū dailininkei ir svečiams už šiltą parodos pristatymą.
Žibutės

Žibutės

2019-04-05 Išvyka į gamtą
Miškelyje

Miškelyje

2019-03-28 Išvyka į gamtą: lankėmės Berčiūnų miškelyje.

2019-03-26 Šiandien pas mus svečiavosi Panevėžio „Šviesos“ spec. ugdymo centro moksleiviai bei svečiai iš Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinės mokyklos. Kartu prie arbatos puodelio kalbėjomės apie gavėnios laikotarpį, artėjančias šv. Velykas.
Savanoriai MB akcijoje

Savanoriai MB akcijoje

2019m. kovo 22-23d. Jaunieji savanoriai talkininkavo surenkant maisto produktus Panevėžio labdaros valgyklai „Betliejus“. Dėkojame Panevėžio V  gimnazijos, Žemynos, Alfonso Lipniūno progimnazijos ir M.Karkos pagrindinės mokyklos moksleiviams, jauniesiems ateitininkams ir jų vadovams už pagalbą LPF maisto banko akcijoje. Iš viso surinkta 1668 vienetų ilgai negendančių maisto produktų.  
Juozapinės

Juozapinės

2019-03-19 Šv. Juozapo vardo dienos proga dalyvavome iškilmingose šv. mišiose, kurias aukojo JE vysk. Linas Vodopjanovas OFM, sveikinome kun. Juozapą Antanavičių. Dėkojame Kazimiero Paltaroko gimnazijos chorui ir vadovei mok. Jecintai Garbaliauskienei už šlovinimą šv. mišių metu.
Neįgalieji ir JDC

Neįgalieji ir JDC

2019-03-19 Neįgaliųjų projekto dalyviai užsiėmimuose dalyvavo kartu su Jaunuolių dienos centro savanoriais.  
L./d. „Žvaigždutė“

L./d. „Žvaigždutė“

2019-03-18 Šiandien sulaukėme svečių iš lopšelio-darželio „Žvaigždutė“, kurie atnešė pavasarį į mūsų globos namus. Dėkojame darželio bendruomenei už dovanas, pyragus ir nuoširdų bendravimą.
Dailės užsiėmimai

Dailės užsiėmimai

2019-03-15 Dailės užsiėmimai su savanore Ilona Žvinakiene  
Medžio darbai

Medžio darbai

2019-03-07 Mūsų namų gyventojai mielai Panevėžio „Ąžuolo“ progimnazijos jaunųjų miško bičiulių būrelio „Miško meistreliai“ (vad. mokytojas R. Kupčinskas)o, veikloje, kurioje gamino darbelius, skirtus Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai pažymėti. Daugiau: https://jp.lt/jaunieji-panevezieciai-kartu-su-seneliu-namu-gyventojais-kure-darbus-skirtus-kovo-11-ajai-pamineti/
Kirpėjų dovana bei mugė JDC

Kirpėjų dovana bei mugė JDC

2019-03-07 Dėkojame kirpėjoms už dovanotą grožį artėjant Tarptautinei moters dienai. Taip pat dėkojame jaunuolių dienos centrui už malonų svetingą priėmimą Kaziuko mugėje.  
Užgavėnės

Užgavėnės

2019-03-05 Šventėme užgavėnes  
Kaziukas

Kaziukas

2019-03-04 Švenčiame Šv.Kazimiero dieną, sveikiname Kaziuką.

2019-02-28 Šiandien svečiavosi Panevėžio socialinių paslaugų centro bei Jaunuolių dienos centro jaunuoliai; kartu žaidėme linksmus žaidimus, bendravome.
Balsavimai

Balsavimai

2019-02-27 Šiandien mūsų globos namų gyventojai dalyvauja savivaldos rinkimų išankstiniuose balsavimuose.  
Silkė su bulvėmis

Silkė su bulvėmis

2019-02-25 Šiandienos popietėje degustavome liaudiškus patiekalus: silkę, bulvytes su marškinėliais, žemaitišką  kastinį, svogūniukus. Skambėjo lietuvių liaudies dainos, pasakojimai…
Užimtumas

Užimtumas

2019-02-25 Dailės terapijos užsiėmime liejome spalvas akvarele, žaidėme šaškėmis ir šachmatais. O saulėtą popietę mieste, vaikščiojome po Laisvės aikštę, grožėjomės bundančia gamta, kavinėje vaišinomės kava, arbata ir karštomis spurgytėmis.
Žaidžiame Uno

Žaidžiame Uno

2019-02-21 Dėkojame savanoriui Martynui už suorganizuotą stalo žaidimą Uno kortomis. Žaidėme, grojome barškučiais, sportavome.  
Savanorių veikla ir popietė prie šaltibarščių

Savanorių veikla ir popietė prie šaltibarščių

2019-02-19 Šiandien į gyventojų užimtumo veiklas įsijungė nauji savanoriai: kas mankštinasi, kas piešia, kas kalbasi. Popietę globos namai pakvipo pavasariu, gaminom šaltibarščius, virėm bulves su lupenomis, dalinomės senovinių patiekalų receptais.        
Popietė senvagėje

Popietė senvagėje

2019-02-18 Saulėta smagi popietė Senvegėje.
Savanorių šalies pristatymas

Savanorių šalies pristatymas

2019-02-18 Programos Erasmus+ dalyvė Selena iš Austrijos  pristatė savo šalį, tradicijas, dainas, šokius, maistą,  aprangą, gražiausias ir lankomiausias vietoves Austrijoje. Savanoris Nedas iš Kazimiero Paltaroko gimnazijos pristatė gražiausias Lietuvos vietoves.
Filmas Lietuvai

Filmas Lietuvai

2019-02-15 Vasario 16-osios proga žiūrime filmą „Emilija iš Laisvės alėjos“ apie Lietuvos kovą už laisvę tarybiniais laikais.
Meilės diena

Meilės diena

2019-02-14 Šiandien globos namų salė alsavo meile. Kartu su gyventojais gaminome dekoracijas ir puošėm aplinką, sveikinom darbuotojus ir gyventojus šv. Valentino dienos proga. Nuoširdus ačiū projekto 54+ savanorėms Birutei ir Joanai už pagalbą gaminant atvirutes.
Diskusijos prie arbatos

Diskusijos prie arbatos

2019-02-12 Šiandien prie arbatos su gyventojais diskutavome apie „ankstesnį“ ir „šių laikų“ jaunimą. Soc. darbuotoja Rita gyventojams priminė globos namuose vykdomo EQUASS (Europos socialinių paslaugų kokybės standarto sistema) projekto siekiamus kokybės standartus, supažindino su naujais dokumentais, pristatė įstaigos teisių chartiją, etikos principus. Visi vieningai nusiteikę siekti Equass kokybės standarto pripažinimo mūsų globos namuose. Dėkojame savanoriui Rokui už žaismingą užsiėmimą – ...
Ligonių diena

Ligonių diena

2019-02-11 Šiandien šv. mišiose meldėmės už sergančius, minėdami ligonių dieną; kun. J. Morkvėnas gyventojams suteikė ligonių sakramentą. Kun. A. Dauknys aplankė Panevėžio labdaros valgyklos „Betliejus“ lankytojus.
Miltinio teatre

Miltinio teatre

2019-02-07 Esame dėkingi J. Miltinio teatrui už dovaną mūsų bendruomenei – galimybę apsilankyti spektaklyje „Kokio gražumo saulė“.
Jubiliejus su spurgytėm

Jubiliejus su spurgytėm

2019-01-22 Šiandien šventėme mylimo mūsų namų gyventojo 75 -ąjį gimtadienį, vaišinomės pica, savanorių gamintomis spurgytėmis, vėliau to žiūrėjome linksmą komediją „Amerika pirtyje“.
Prie eglutės

Prie eglutės

2019-01-21 Po pietų su gyventojais  vykome aplankyti Panevėžio miesto eglutes, grožėjomės Laisvės aikšte, senvage, šildėmės kavinėje vaišindamiesi skania kava.
JDC savanoriai

JDC savanoriai

2019-01-21 Šiandien pas mus svečiavosi svečiai savanoriai iš Jaunuolių dienos centro, tarptautinio Erasmus + projekto. Jie kartu su gyventojais žaidė stalo žaidimus, aplankė globos namų statytoją mons. kun., J. Antanavičių.  
Piešiame Lietuvą, gamtą

Piešiame Lietuvą, gamtą

2019-01-17 Dailės terapija: piešiame Lietuvos gamtą, sodybas, širdeles…
Žiemos blynai

Žiemos blynai

2019-01-15 Šiandien globos namuose kartu su savanore Renata kepėme mielinius blynus, prie arbatos puodelio kalbėjomės apie pačias gražiausias aplankytas vietas Lietuvoje ir už jos ribų.
Atsisveikinome su eglute

Atsisveikinome su eglute

2019-01-14 Šiandien globos namuose atsisveikinome su kalėdine eglute. Po pietų vyko vilnos vėlimo pamokėlė, vėlėme papuošalus.  
Filmas „Vilius Karalius“

Filmas „Vilius Karalius“

2019-01-10 Filmų popietėje žiūrėjome filmo „Vilius Karalius“ 3 dalį.
Šaškių turnyras

Šaškių turnyras

2019-01-10 Šiandien mūsų globos namuose įvyko šaškių turnyras, kurį padėjo organizuoti „Aušros“ progimnazijos moksleiviai, Jaunuolių dienos centro jaunuoliai. Turnyro dalyvius linksmino „Aušros“ progimnazijos šokėjos.  Sveikiname šaškių turnyro nugalėtoją  – mūsų namų gyventoją Petrą Tumelį.  
Papildome akvariumą

Papildome akvariumą

2019-01-09 Kartu su gyventojais važiavome ieškoti naujų gyventojų savo akvariumui.    
M.Karkos mokinių spektaklis

M.Karkos mokinių spektaklis

2019-01-08 Pas mus svečiavosi M.Karkos pagrindines mokyklos jaunieji aktoriai su spektakliu ,,Gyvenimo spalvos“ ir siužetiniu – vaidybiniu šokiu ,,Medžių kalba“. Vėliau į arbatėlės popietę įsijungė būsimi savanoriai iš „Saulėtekio“ gimnazijos. Mūsų namų senjorai dalinosi prisiminimais apie savo pomėgius anksčiau ir dabar  
Trys karaliai

Trys karaliai

2019-01-07 Mūsų bendruomenę aplankė Trys karaliai iš Panevėžio „Minties“ gimnazijos teatro trupės, užeidami į kiekvieną kambarį ir ant durų staktų pažymėdami Karalių vardų pirmąsias raides. Jie dovanojo tikėjimą, viltį, meilę ir linkėjo sveikatos. Ta proga šventine programa mus sveikino Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Pakruojo rajono filialo nariai.
Poezijos skaitiniai

Poezijos skaitiniai

2019-01-03 G.Petkevičaitės Bitės bibliotekos jaunimas skaito gyventojams poeziją.
Senų metų palydėtuvės

Senų metų palydėtuvės

2018-12-31 Senus metus palydėjome žaismingai, linkėdami vieni kitiems sveikatos ir stiprybės.
Linksma mankšta

Linksma mankšta

2018-12-28 Savanorė Eleonora gyventojams ir darbuotojams pravedė linksmą mankštą.
Kūčios globos namuose

Kūčios globos namuose

2018-12-24 Kūčios mūsų globos namuose.  
Kūčios parapijos namuose

Kūčios parapijos namuose

2018-12-24 Panevėžio labdaros valgyklos „Betliejus“ lankytojai prie kūčių stalo rinkosi Katedros parapijos namuose, kur talkininkavo būrys savanorių. Visus subūrė bendra malda, šiltas bendravimas, JE vyk. Lino ir parapijos kunigų sveikinimai.
Dailės terapija

Dailės terapija

2018-12-20 Dailės terapiją ir kalėdinio žaisliuko gamybos užsiėmimą gyventojams vedė dailininkė Ilona Žvinakienė.
Pasninko krepšys

Pasninko krepšys

2018-12-20 Kazimiero Paltaroko gimnazijos bendruomenė  rinko ilgesnio galiojimo maisto produktus Panevėžio labdaros valgyklos „Betliejus“ lankytojams.
Minties progimnazijos akcija

Minties progimnazijos akcija

2018-12-20 Panevėžio Minties progimnazijos moksleiviai – nykštukai su dovanomis sveikino Panevėžio labdaros valgyklos „Betliejus“ lankytojus bei globos namų gyventojus. Valgyklos „Betliejaus“ lankytojai susitiko su kun. Algirdu Daukniu jaukiam pokalbiui apie Kalėdų prasmę prie arbatos.
Muzikiniai sveikinimai

Muzikiniai sveikinimai

2018-12-19 Šventinius koncertus dovanojo Kazimiero Paltaroko gimnazijos choras vad. J. Garbaliauskienės ir Rožyno bendruomenės choras (vad. G. Jakubėnas).
Stalo žaidimai

Stalo žaidimai

2018-12-18 Jaunuolių dienos centras mokina gyventojus stalo žaidimų: žaidžiame Uno.
Renginiai

Renginiai

2018-12-18 Panevėžio l/d. Diemedis vaikų edukacinė programa bei šventinių kepinių gamyba.
Gražinamės prieš šventes

Gražinamės prieš šventes

2018-12-18 Belaukiant švenčių mūsų namų gyventojus gražinti atvyko Panevėžio  darbo rinkos mokymo centro mokinės – kirpėjos ir manikiūrininkės.  
Svečiuose l/d „Riešutėlis“

Svečiuose l/d „Riešutėlis“

2018-12-17 Šiandien mūsų bendruomenę aplankė L/d „Riešutėlis“ vaikai su adventine programa „Iš tamsos į šviesą“.
Betliejaus kiemelis

Betliejaus kiemelis

2018-12-14 Dėkojame Panevėžio V. Mikalausko menų  gimnazijos jaunuoliams už muzikinę dovaną; Troškūnų (Anykščių raj.) jaunimo teatro grupei „Mes“ už spektaklį „Nauji karaliaus drabužiai“, Panevėžio apylinkės teismo teisėjai Inetai Baliukaitytei už iniciatyvą ir paramą, Karaliaus Mindaugo husarų bataliono kariams už gardžią kareivišką košę, moksleiviams savanoriams už pagalbą, V.Satkevičiui už muziką ir dainas, visiems prisidėjusiems organizuojant „Betliejaus kiemelį“.  
Kalėdiniai meduoliai

Kalėdiniai meduoliai

2018-12-11 Savanorių pagalba kepame ir puošiame kalėdinius meduolius.
Antroji žvakė

Antroji žvakė

2018-12-10 Uždegta antroji advento žvakė.
Sveikinimai sielovadininkui

Sveikinimai sielovadininkui

2018-12-07 Šiandien po šv. mišių sveikinome mūsų globos namų sielovadininką kun. Joną Morkvėną, minint  jo kunigystės šventimų dieną.

Svečiuose „Žibutė“

2018-12-06 Šiandien mūsų globos namuose svečiavosi lopšelio- darželio „Žibutė“, „Smagučių“ grupės vaikai su kalėdine programa, kartu įtraukdami ir žiūrovus.  
Ąžuolo progimnazijos mokiniai

Ąžuolo progimnazijos mokiniai

2018-12-05 Šiandien svečiavosi „Ąžuolo“ progimnazijos mokiniai, lydimi mokytojų su adventine programa“ Tyliai ateina Kalėdos“.
Kvėpavimo pratimai

Kvėpavimo pratimai

2018-12-05 Savanorė Eleonora mielai sutiko pagelbėti gyventojų užimtumo veikloje – ji mokina gyventojus kvėpavimo pratimų.
Adventinė arbatos popietė

Adventinė arbatos popietė

2018-12-04 Šiandien globos namuose advento popietėje prie arbatos puodelio sulaukėme svečių iš Panevėžio aklųjų ir silpnaregių bibliotekos, „Šviesos“ specialiojo ugdymo centro mokinių ir pedagogų. Svečiai dalinosi pasakojimais, eilėmis. Ačiū gyventojai Janinai už išsamų pasakojimą apie Šv.Kalėdų tradicijas
Pirmoji advento žvakė

Pirmoji advento žvakė

2018-12-03 Mūsų globos namuose uždegta pirmoji adventinė žvakė.
Tęsiame bendradarbiavimą su jaunuoliais

Tęsiame bendradarbiavimą su jaunuoliais

2018-12-03 Džiaugiamės JDC darbuotojų iniciatyva ir tęsiame bendradarbiavimą su Panevėžio jaunuolių dienos centru, kuris įsipareigojo kiekvieną savaitę aplankyti mūsų gyventojus dalyvaudami įvairiose veiklose.
Padėkos popietė MB akcijos savanoriams

Padėkos popietė MB akcijos savanoriams

2018-11-28 Padėkos popietė savanoriams, dalyvavusiems labdaros akcijoje, renkant maisto produktus Panevėžio labdaros valgyklai „Betliejus“. Projekto koordinatorė Aldona Vasiliūnienė pristatė labdaros akcijų 2018m.  rezultatus, pasidžiaugė vis augančiu paaukotų maisto produktų kiekiu. Visi susirinkusieji vaišinosi picomis, žiūrėjo video filmą „Gerumo stebuklas“.
Popietė prieš adventą

Popietė prieš adventą

2018-11-27 Ruošiamės adventui: kepame žagarėlius, gaminame Kalėdinius atvirukus, piname advento vainiką. Gyventojai klausėsi N. Paltinienės ir E.Ivanausko dainų.
Neįgaliųjų kalėdiniai darbeliai

Neįgaliųjų kalėdiniai darbeliai

2018-11-22 Neįgaliųjų projekto dalyviai jau ruošiasi šv.Kalėdų šventėms: gamina šventines dekoracijas.
Prisiminimų popietė

Prisiminimų popietė

2018-11-20 Šios popietės tema  – „Iš praeities į dabartį“:  gyventojų foto albumų peržiūra, patys gražiausi prisiminimai…. Savanoris Omer Man visus vaišino turkišku pyragu. Į pagalbą gaminant Kalėdinius atvirukus įsijungė nauja savanorė.
L/d. „Žibutė“ spektaklis

L/d. „Žibutė“ spektaklis

2018-11-19 Pirmadienio rytą sulaukėme linksmų svečių iš lopšelio-darželio “ Žibutė“. „Boružėlių“ grupė dovanojo gyventojams linksmą programą “ Daržovių gegužinė“.
Pyragas tolerancijos dienai

Pyragas tolerancijos dienai

2018-11-16 Panevėžio L/D „Gintarėlis“ Paukštelių grupė dovanojo gardų pyragą mūsų namų gyventojams tolerancijos dienai paminėti.
Dovanotas dėmesys gyventojams

Dovanotas dėmesys gyventojams

2018-11-13 Į arbatos popietę susirinko būrys politinių kalinių ir tremtinių sąjungos atstovų, trečiojo amžiaus universiteto dvasinio tobulėjimo narių, Panevėžio Žemynos progimnazijos moksleiviai bei mokytojai su dovanomis, dainomis, pasakojimais.
Likėnuose

Likėnuose

2018-11-12 Mūsų namų gyventojas P.Tarabilda prie savo medinės skulptūros, kuri puikuojasi Likėnų sanatorijos parke.
Šilagalio ansamblio koncertas

Šilagalio ansamblio koncertas

2018-11-12 Šiandien pas mus svečiavosi Šilagalio kultūros centro kolektyvas“ Šarma“, vadovaujamas Jono Mališausko. Nuoširdus ačiū ansambliui už šilumos ir gėrio nešimą į mūsų namų gyventojų širdis…
Kalėdinių atvirukų gamyba

Kalėdinių atvirukų gamyba

Savanorių padedami mūsų namų gyventojai užsiima kūrybine veikla – Kalėdinių atvirukų gamyba.
Filmo popietė

Filmo popietė

2018-11-08 Filmo „Tadas Blinda. Pradžia“ peržiūra.  
Pyragų diena

Pyragų diena

2018-11-06 Šventėme tarptautinę pyragų dieną, kuri atnešė mūsų namų gyventojams ir visai bendruomenei be galo daug džiaugsmo. Nuoširdžiai dėkojame Panevėžio Aušros progimnazijos neformaliojo ugdymo vadovei Dainai Jasiūnaitei ir visai bendruomenei už rudenišką pyragų kvapą globos namuose
Moliūgų pyragas

Moliūgų pyragas

2018-10-30 Moliūgų žibintų šviesoje mėgavomės savanorių keptų moliūgų pyragu, prisiminėme artimuosius artėjant vėlinėms.
Moliūgų žibintai

Moliūgų žibintai

2018-10-29 Moliūgų žibintų gamyba
Kino centre

Kino centre

2018-10-25 Vykome į kino centrą Garsas žiūrėti filmo „Tarp pilkų debesų“.
Uliūnuose

Uliūnuose

2018-10-24 Šauni vyriška kompanija paįvairindama savo laisvalaikį vyko į Uliūnų kavinę ragauti didžiųjų cepelinų, pabendrauti kitoje aplinkoje.
Svečiuose aklųjų ansamblis

Svečiuose aklųjų ansamblis

2018-10-24 Svečiuose Panevėžio ir Utenos regionų aklųjų centro folklorinis ansamblis „Pajauta“ bei dramos studija, vad. Rimos Žostautienės.  
Gyventojų užimtumas

Gyventojų užimtumas

2018-10-23 Arbatos popietėje skambėjo mūsų tautos  lobiai: patarlės, mįslės, prietarai, žaidimai, dainos Mūsų šaunieji savanoriai talkininkavo kepant pyragus.

Žaidžiame „Bingo“

2018-10-22 Žaidžiame „Bingo“

Savanoriai Maisto banko akcijoje

2018-10-19/20 vyko Maisto banko inicijuota akcija prekybos centruose. Savanoriai ateitininkai (mok. I.Bikulčienė, D.Kubilienė, s.Kristina, s.Elija) bei Paltaroko gimnazijos moksleiviai (mok. A.Oksienė) talkininkavo renkant maisto produktus Panevėžio labdaros valgyklai „Betliejus“.  
Popietė kieme

Popietė kieme

2018-10-18 Džiaugiamės auksiniu rudeniu mūsų namų kiemelyje.

Saldžios dovanos

2018-10-16 Antradienio popietę globos namai vėl pakvipo gardžiais kvapais. Savanoriai Lina ir Omer

Grožimės auksiniu rudeniu

2018-10-12 Šviesi rudeninė saulė ir auksiniai medžiai kasdien kviečia visus į lauką grožėtis gamta.
Savanorės Ilonos išleistuvės

Savanorės Ilonos išleistuvės

2018-10-11 Atsisveikinome su savanore Ilona iš Ukrainos, kuri savo laisvą laiką paskyrė mūsų namų gyventojams. ms.  
Kino diena

Kino diena

2018-10-11 Žiūrėjome filmą „Atžalynas“
Gyventojos gimtadienis su turkiškais pyragais

Gyventojos gimtadienis su turkiškais pyragais

2018-10-09 Gražaus rudeniškai spalvingo antradienio popietę šventėme gyventojos Antaninos gimtadienį. Savanoris Omer su komanda gamino ir visus vaišino turkiškais riešutiniais pyragais.
Išvyka į girią

Išvyka į girią

2018-10-04 Kartu su gyventojais vykome į girią pasigrožėti spalvingu rudeniu.
K.Paltaroko pradinukų dovanos

K.Paltaroko pradinukų dovanos

Dėkojame Panevėžio K.Paltaroko gimnazijos pradinių klasių mokytojams, mokiniams bei jų tėveliams, dalyvavusiems rudeninėje akcijoje, renkant ir dovanojant rudens gėrybes (daržoves) mūsų globos namams ir Panevėžio labdaros valgyklai „Betliejus“.
Neįgaliųjų kelionė į Jurbarką

Neįgaliųjų kelionė į Jurbarką

2018-09-26 Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projekto paslaugų gavėjai, dalyvavo susitikime su Jurbarko Samariečių bendrija, kuri
Savanorės pyragas

Savanorės pyragas

2018-10-02 Savanorė Lina padedant mūsų gyventojams iškepė gardų obuolių pyragą, kuris kaip mat dingo nuo stalo prie arbatos puodelio ir dainų. Tuo pačiu susipažinome su savanoriu Omeru iš Turkijos, kuris pasiryžęs savanoriauti mūsų globos namuose iki Naujų metų.
Garse

Garse

2018-09-30 Dėkojame Kino centrui „Garsas“ už dovanotą galimybę dalyvauti susitikime su aktore Vaiva Mainelyte ir režisieriumi Algimantu Puipa. Žiūrėjome filmą apie ateities globos namus – „Edeno sodas“.
Įteikti kursų baigimo pažymėjimai

Įteikti kursų baigimo pažymėjimai

2018-09-28 Mokymus baigė pirmoji skaitmeninio raštingumo mokymų grupė, pagal projektą „Panevėžio senjorų senėjimo proceso mažinimas įtraukiant juos į savanoriškas veiklas“ (priemonė 54+).
Socialinių darbuotojų diena

Socialinių darbuotojų diena

2018-09-27 Minėdami Šv.Vincentro Pauliečio dieną, sveikiname visus socialinius darbuotojus bei padėjėjus socialinio darbuotojo dienos proga!!!
Daulininkės S.Medytės parodos atidaryme

Daulininkės S.Medytės parodos atidaryme

2018-09-20 Kartu su gyventojais dalyvavome žinomos Panevėžio dailininkės Stasės Medytės jubiliejinės parodos atidaryme. Daugiau apie tai: https://aina.lt/dailininkes-s-medytes-jubiliejines-parodos-atidarymas/  
Expo Aukštaitija parodoje

Expo Aukštaitija parodoje

2018-09-21 Dalyvaujame parodoje Expo Aukštaitija 2018, pristatydami mūsų globos namų veiklą, vykdomus projektus.
Kelionė į Šiluvos atlaidus

Kelionė į Šiluvos atlaidus

2018-09-14 Mūsų bendruomenė dalyvavo Šiluvos atlaiduose ligonių dienoje. Po šv. mišių grįždami į namus sustojome prie Tytuvėnų ežero papietauti ir pasigrožėti rudens spalvomis.
Mokymai darbuotojams

Mokymai darbuotojams

2018-09-12 ir 13 d. vyko ES finansuojamo projekto „Panevėžio senjorų senėjimo proceso pasekmių mažinimas įtraukiant juos į savanoriškas veiklas“ mokymai darbuotojams.  
Poezijos valandėlė prie arbatos

Poezijos valandėlė prie arbatos

2018-09-11 Šiltą rudens popietę gyventojai rinkosi į globos namų terasą klausytis kun. J.Antanavičiaus poezijos prie arbatos puodelio.
Kirpėjų praktika globos namuose

Kirpėjų praktika globos namuose

2018-09-11 Mūsų globos namuose lankėsi Panevėžio darbo rinkos mokymo centro mokinės – kirpėjos, kurios puošė ir gražino gyventojus.
Dalyvaujame miesto šventėje

Dalyvaujame miesto šventėje

2018-09-07 Dalyvavome miesto šventėje.
Projektų pristatymas miesto šventėje

Projektų pristatymas miesto šventėje

2018-09-07 Panevėžio miesto gimtadienio šventėje pristatėme vykdomus projektus, kviesdami dalyvauti įvairiose projektų veiklose.
Filmo apie popiežių peržiūra

Filmo apie popiežių peržiūra

2018-09-05 mūsų namų sielovadininkas kun. Jonas Morkvėnas gyventojams pristatė filmą apie popiežių Pranciškų, ruošiantis susitikimui su juo Lietuvoje.  
Atsisveikinome su studente iš Turkijos

Atsisveikinome su studente iš Turkijos

2018-09-03 Į gimtąją Turkiją išlydėjome studentę Aybike, kuri mūsų globos namuose du mėnesius atliko slaugos studijų praktiką. Ji pasidalijo savo pastebėjimais, pateikė savo pasiūlymus dėl paslaugų gerinimo, palygino abiejų šalių gerąją patirtį.  
Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos apsilankymas

Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos apsilankymas

Šią savaitę Panevėžio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos budinčios komandos susipažino su mūsų globos namais, patikrino gelbėjimo įrangą.
Kaniterapija

Kaniterapija

2018-08-23 mūsų namuose  lankėsi šuo, kuris suteikė džiaugsmo kiekvienam sutiktajam.
Kardelių parodoje

Kardelių parodoje

2018-08-22-23 dienomis vykome į Petkevičaitės Bitės biblioteką pasigrožėti įvairiaspalvių rudeninių gėlių žiedais.  
Žolinės šventė Krekenavoje

Žolinės šventė Krekenavoje

2018-08-16 mūsų namų bendruomenė dalyvavo Žolinės atlaiduose Krekenavoje. Po šv. mišių visi buvome pakviesti į aikštę prie parapijos namų, kur žiūrėjome Skapiškio teatro spektaklį apie kun. J. Katelę, lietuvybės puoselėjimą sunkiais mūsų kraštui laikais. Po spektaklio šventės savanoriai mūsų piligrimus vaišino gardžia sriuba.  
Startavo paslaugų šeimai projektas

Startavo paslaugų šeimai projektas

Mieste – naujos paslaugos šeimai https://jp.lt/panevezyje-duris-atvere-bendruomeniniai-seimos-namai/      
Ukrainos šalies pristatymas

Ukrainos šalies pristatymas

2018-07-26 Savanorė Ilona Trocka iš Ukrainos mūsų namų gyventojams pristatė savo šalį, papročius, tradicijas, vaišino  savo gamintu tradiciniu patiekalu.  
Armonikos koncertas

Armonikos koncertas

2018-07-18 Armonikierė Zita Petronienė dovanojo mūsų namų gyventojams šventę . Skambios dainos, lietuviškos melodijos praskaidrino karštą vasaros dieną.
Išvyka į Uliūnus

Išvyka į Uliūnus

2018-07-17 Grupelė mūsų namų gyventojų vyko į Uliūnus ragauti cepelinų.
Dainos ir sveikinimai prie arbatos

Dainos ir sveikinimai prie arbatos

2018-07-11 Šį kartą arbatėlės popietė buvo skirta gyventojos Janinos gimtadieniui paminėti.
Mėlyniaujame

Mėlyniaujame

2018-07-10 Vykome į Žaliosios mišką ieškoti mėlynių.
Dainuojamoji poezija

Dainuojamoji poezija

2018-06-26   Mūsų namų gyventojus dainuojamosios poezijos klausymui sukvietė  Panevėžio aklųjų bibliotekos vyr. bibliotekininkė Nijolė Bielinskienė ir Arvydas. 
Sveikiname Jonus ir Janinas

Sveikiname Jonus ir Janinas

Sveikiname globos namų kapelioną kun. Joną ir mūsų gyventojus  Jonus ir Janinas
Joninių vainikai

Joninių vainikai

2018-06-21 Piname vainikus Jonams ir Janinoms.
Atsisveikinome su savanore iš Turkijos

Atsisveikinome su savanore iš Turkijos

2018-06-19 Paskutinę savo savanorystės mūsų globos namuose dieną NurayIsik vaišino visus turkišku desertu, dėkojo už parodytą supratimą, šiltą priėmimą, gyventojai atsisveikindami linkėjo laimingai grįžti į savo šalį ir sukurti savo laimę.
Ąžuoliukas

Ąžuoliukas

2018-06-14 Darbo partijos narių dovana mūsų globos namams – dekoratyvinis ąžuoliukas.
Vasaros piknikas kiemelyje

Vasaros piknikas kiemelyje

2018-06-14 Gedulo ir vilties dieną mūsų globos namų kiemelyje skambėjo tremtinių eilės ir liaudiškos dainos. Jau tradicija tapo kiekvieną vasarą organizuoti pikniką, kepti ant laužo dešreles, mėgautis vasariška šiluma ir saldžiomis braškėmis. Koncertavo Dembavos bendruomenės liaudiškos muzikos kolektyvas „Smagumėlis“, vad. Danutė Nakienė.  
Antaninės

Antaninės

2018-06-13 Sveikiname Antaniną ir Antanus vardo dienos proga
Fortepijono koncertas

Fortepijono koncertas

2018-06-11 Mūsų globos namuose koncertavo Beatričė Šimaitytė – Panevėžio suaugusiųju ir jaunimo mokymo centro moksleivė (mokytoja Prof.Veronika Vitaitė) ir Skirmantė Kirkliauskaitė – M.K.Čiurlionio mokyklos moksleivė (mok. Jūratė Teresė Karosaitė).
Pyragas

Pyragas

2018-06-05 Šiandien mūsų globos namuose vėl kvepėjo pyragu, skambėjo senos dainos.  
Tautiškumas vienija kartas

Tautiškumas vienija kartas

2018-06-01 Dalyvavome Panevėžio vietos veiklos grupės organizuotame projekte „Tautiškumas vienija kartas“ – vykome į Ustronės kaimą (Panevėžio raj.) Juozo Tumo- Vaižganto ir Knygnešių muziejų.
Poezijos skaitymai

Poezijos skaitymai

2018-05-29 Vasariška šiluma  mūsų namų gyventojus poezijos klausymui sukvietė į balkoną. Poeziją skaitė ne tik Panevėžio aklųjų bibliotekos vyr. bibliotekininkė Nijolė Bielinskienė, bet ir patys gyventojai.
Dailės galerijoje

Dailės galerijoje

2018-05-24 Gyventojai lankėsi Panevėžio dailės galerijoje, kur apžiūrėjo parodą „Lietuvos šimtmečio tautodailė Panevėžio krašte.  
Panevėžio LIONS klubo dovana

Panevėžio LIONS klubo dovana

2018-05-23 Panevėžio LIONS klubo nariai dovanojo mūsų namų gyventojams neįgaliųjų techninės pagalbos priemones regos negalią turintiems asmenims, kurie klausosi radijo laidų, Aklųjų bibliotekos dovanotų įgarsintų knygų bei kitų įrašų.  
Atsisveikiname su savanoriais iš Olandijos

Atsisveikiname su savanoriais iš Olandijos

Šią savaitę paskutinį kartą lankosi savanoriai iš Olandijos . Jie talkininkavo globos namuose bei Panevėžio labdaros valgykloje „Betliejus“.  
Karsakiškyje

Karsakiškyje

2018-05-22 Gyventojų išvyka į Karsakiškį. Dalyvavome šv. mišiose, kurias aukojo mūsų globos namų sielovadininkas kun. J. Morkvėnas bei kun. J. Antanavičius.
Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinės mokyklos mokinių spektaklis

Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinės mokyklos mokinių spektaklis

2018-05-22 Lankėsi Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinės mokyklos mokiniai, kurie dovanojo spektaklį mūsų globos namų gyventojams.
Pynimo iš vytelių užsiėmimai

Pynimo iš vytelių užsiėmimai

2018-05-22 Neįgaliųjų projekto veikla – pynimas iš vytelių.
Karių pagalba

Karių pagalba

2018-05-18 Penktadieninė Karaliaus Mindaugo husarų bataliono karių pagalba globos namuose.
Kiemelyje

Kiemelyje

2018-05-21 Įrengus globos namų vidinį kiemelį, visi užsiėmimai perkeliami į kiemą.
Arbatėlė su Miltinio gimnazijos mokiniais

Arbatėlė su Miltinio gimnazijos mokiniais

2018-05-17  Mūsų globos namuose svečiavosi Miltinio gimnazijos istorijos mokytoja Agnė su pilietinio ugdymo būrelių.
Ansamblio ,,Šaltinėlis“ koncertas

Ansamblio ,,Šaltinėlis“ koncertas

2018-05-16 Juozapo globos namų gyventojams koncertą dovanojo ansamblis ,,Šaltinėlis“ su vadove Virginija Skupiene.
Išvyka į Krekenavą

Išvyka į Krekenavą

2018-05-15 Kaip ir kiekvieną mėnesį 15 dieną grupelė globos namų gyventojų vyko į Krekenavą dalyvauti Šv. Mišiose.
Svečiai iš Aviva Lietuva

Svečiai iš Aviva Lietuva

2018-05-11 Šv. Juozapo globos namų bendruomenė sulaukė svečių iš Aviva Lietuva, norinčių prisidėti prie globos namuose gyvenančių žmonių kasdienybės. Nuoširdus ačiū Aviva Lietuva komandai prisidėjus prie Šv. Juozapo globos namų aplinkos gražinimo.
Panevėžio neįgaliųjų draugijos “Ave vita“, ansamblis “Avilys“

Panevėžio neįgaliųjų draugijos “Ave vita“, ansamblis “Avilys“

2018-05-09  Šv. Juozapo globos namuose    koncertavo Panevėžio neįgaliųjų draugijos “Ave vita“, ansamblis “Avilys“ su vadove Daugute Kavaliauskiene.
“Beržų“ progimnazijos moksleivių koncertas

“Beržų“ progimnazijos moksleivių koncertas

2018-05-08 “Beržų“ progimnazijos moksleiviai su mokytojomis Rasa Jurkiene ir Violeta Staišiūniene, mūsų globos namų gyventojams padovanojo nuotaikinga koncertą, priminė liaudies šokius ir prisiminimui dovanojo moksleivių pagamintas atvirukus.
Burbiškio dvare

Burbiškio dvare

2018-05-11 Burbiškio dvare grožėjomės įvairiaspalvių tulpių žiedais.
Medžio darbai

Medžio darbai

„Ąžuolo“ progimnazijos technologijų mokytojas R.Kupčinskas jau ne pirmą kartą sukviečia mūsų namų gyventojus į   medžio darbų užsiėmimus. Daugiau info: https://aina.lt/vaikai-su-seneliais-gamino-lietuvos-miesteliu-herbus/
Vaškinių figūrų parodoje

Vaškinių figūrų parodoje

2018-05-02 Kartu su mūsų namų gyventojais lankėmės KC „Garsas“, kur šiuo metu eksponuojama vaškinių figūrų paroda. Tai rinktinė eksponatų kolekcija iš Sankt Peterburgo, Olandijos, Belgijos ir Estijos. Daugiau informacijos: https://aina.lt/panevezyje-vyks-vaskiniu-figuru-paroda/
Koncertas motinoms

Koncertas motinoms

2018-05-02 Šilagalio mišraus ansamblio dalyviai, vad. J.Milašausko, dovanojo mūsų globos namų gyventojams koncertą, skirtą motinos dienai paminėti.
Turkiški desertai

Turkiški desertai

2018-04-30 Savanorė Nuray (Turkija) pristatė savo krašto mėgstamus patiekalus: desertą iš manų kruopų ir kokoso bei mielinius sūrio pyragėlius.  
Kariai

Kariai

2018-04-27 Penktadienio karių socialinė veikla globos namuose
Pasakojimai apie Petkevičaitę Bitę

Pasakojimai apie Petkevičaitę Bitę

2018-04-25 Panevėžio G. Petkevičaitės Bitės bibliotekos darbuotojai tęsia pradėtą socialinę veiklą mūsų globos namuose. Šiandien bibliotekininkė A. Saladūnaitė artimai supažindino klausytojus su Petkevičaitės Bitės asmenybe, jos gyvenimo istorija, veikla.
Tvarkome kapines

Tvarkome kapines

2018-04-24 Kartu su globos namų gyventojais vykome į Šilaičius tvarkyti kapinių.
Gamta pavasarį

Gamta pavasarį

Pavasarėjant vis dažniau vykstame į mišką ar parką pasigrožėti bundančia gamta, pasidžiaugti mūsų gyventojos kurtais medžio darbais.
Popietė savanoriams

Popietė savanoriams

2018-04-19 Padėkos popietė savanoriams, dalyvavusiems pavasarinėje Maisto banko akcijoje, renkant produktus Panevėžio labdaros valgyklai „Betliejus“.    
Sveikinimai prie arbatos

Sveikinimai prie arbatos

2018-04-18 Susirinkę prie arbatos puodelio gimtadienio proga sveikinome globos namų statytoją kun. J.Antanavičių.  
Svečiuose l.d. „Aušra“ vaikai

Svečiuose l.d. „Aušra“ vaikai

2018-04-18 Šventinį koncertą bei savo rankų dovanėles mūsų namų bendruomenei dovanojo Panevėžio lopšelio – darželio „Aušra“ Skruzdėliukų grupės auklėtiniai, lydimi vadovių Z.Armonavičienės, R.Jonelytės, J.Gabrienės.
Kino centre

Kino centre

2018-04-17 Mūsų namų gyventojai lankėsi kino centre „Garsas“, kur žiūrėjo filmą „Sengirė“.
Svečiuose Vyturio prog. šeštokai

Svečiuose Vyturio prog. šeštokai

2018-04-11 Mūsų globos namuose svečiavosi Vyturio progimnazijos 6ckl mokiniai (mokytoja Aušra Vilimienė).
Margučių ruošimas

Margučių ruošimas

2018-03-29 Artėjant Šv.Velykoms ruošiame kiaušinius dažymui – puošiame žolelėmis, kruopomis. Mums talkininkauja Panevėžio jaunuolių dienos centro savanoriai.
Šv.Velykų rytas

Šv.Velykų rytas

2018-04-01 Šventinis Šv.Velykų rytas globos namuose.